Blogger Sizi Seviyor

Blogger bundan sonra artık daha hızlı, daha güzel ve daha işlevsel olacak. Google’un SXSW etkinliğinde Blogspot (Blogger) üzerinde görsel olarak yapacağı bir takım gelişmeyi ve iyileştirmeyi duyurdu.

 

Yarım milyardan fazla yazının yayınladığı en popüler ücretsiz blog servisi blogger’un en son yapıcağı yenilikler belkide Google’un blogger!ı 1993 te satın almasından sonra hiç  değişmeyen kumanda panelindeki  köklü değişiklik olacak.

Yazı panelinin  görüntüsü , profil sayfalarının tasarımının değişmesi  ve navbara eklenecek related post sayesinde blogger ilerleyen günlerde tamamen yeni bir görünüme kavuşacak.

Profil sayfalarıYazı editörü.Navbara eklene Rleated postAslında bundan önceki blogger ile ilgli haberle verdiğimiz yazımızda Tayfun  Rleated post ile ilgili bir öngörüde bulunmuştu biraz hata payıyla tutturmuş sayılır.
“Tayfun dedi ki...
Sanırım sıradaki gadget'ıda Link within benzeri related posts olacaktır.
02 Eylül 2010 17:26”

O yazıyı ve yorumuda görmek için buraya bakabilirsiniz.
Paylaş !

7 yorum:

 1. İyiymiş bizde blogger'i seviyoruz :)

  YanıtlaSil
 2. Aslında ön görü filan değildi:)bloggerın kodları incelerken görmüştüm ..
  http://friendfeed-media.s3.amazonaws.com/03ecee35d7182c3bc51b7d0b86b96b4f27bbea22

  YanıtlaSil
 3. Sevgili burak güzel bir kaynak oluşturmuşsun,böyle bir yazıyı ilk bloggermodifiye'de okudum,iznin olursa yazıyı ingilizceye tercüme etmek isterim

  YanıtlaSil
 4. @Ahmet aslında yabancılardan ingilizce yazarmısınız diye çok öneri geliyor ... Bizimde niyetimiz var fakat yazıyı kullanmak istersen kullanabilirsin. ayrıca izin istediğin içinde teşekkürler.

  YanıtlaSil
 5. ingilizce yazar bulamazsan yardımcı olurum,ayrıca kuracağın projenin içinde olmayı da isterim,ben de tamamen ingilizceye kaydım,çok geç kalmışım

  YanıtlaSil
 6. Çok güzel değişim şart....

  YanıtlaSil
 7. Ahmet niyetimiz varda daha önce bu blog'uğu düzenliyecez geç kalmakta pek önemli değil biraz seo çalışmasıyla Googlede üst sıralara çıkabilirsin.

  Örnek: biz blog'uğu daha yeni oluşturduk ve blog nedir diye googlede arattıklarında ilk sayfada çıkıyoruz normalinde 19. sayfadan oraya geldik.

  Karar verdikmi blog'uğundan sana ulaşırız.

  YanıtlaSil

Lütfen yazıyla ilgisiz yorum yapmayın sormak istediğiniz bir soru varsa sağda bulunan kotegorilerden sorunuza en uygun olan kategoriye tıklayıp, açılan sonuçlardan birisine yorum yapabilirsiniz, ayrıca sadece link bırakmak için yapılan spam yorumlar yayınlanmaz