Toplam yazı,yorum ve yazar gadgetı

blogger modifiye yorumformuBlog ziyaretçilerinizle ,blog’unuz da ki toplam yazı,yorum ve yazar adedini paylaşabileceğiniz bu gadget’ın orjinaline eklediğimiz ikonlar sayesinde görsel olarak ta biraz daha ilgi çekici bir hale getirdik.

 

Tabi yazının ilerleyen bölümlerinde bir kaç tıklama sayesinde blog’unuza ekleyebileceğiniz bu gadgetın ikonlarını ve yazı rengini de nasıl değiştirebileceğinizi sizlerle paylaşacağız.

 

Gadgetı kendi blog’unuza eklemek için blog’uma gönder yazan butona tıklamanız yeterli .

 

Eklentiyi blog’uğunuza ekleyin


Uygulamanın kodlarını kopyalayarak blog’uğunuza HTML/Javascript olarak ekleyebilir veya altta bulunan düğmeye tıklayarak blog’uğunuza gadget olarakta ekleyebilirsiniz.


 

 

Gadgetı ekledikten sonra ikonları kendi istediğiniz bir ikonla değiştirmek içinde maviyle renkenlendirdiğimiz bölümlere yazmanız yeterli yazı rengini siyah olarak belirledik ama siz isterseniz farklı bir renkte tercih edebilirsiniz.

 

Son olarak değiştirmeniz gereken bölümse yazar adedi bu bölüme blog’unuzda kaç adet yazar varsa onu yazmanız gerekiyor.

Paylaş !

4 yorum:

  1. HOCAM SÜPERSİNİZ GERCEKTEN

    YanıtlaSil
  2. eklenti çalışmıyor siteyle alakasız istatislik veriyor düzenlersiniz sevinirim

    YanıtlaSil
  3. teşekkürler kardeşim sadece (5 yazar) kısmını düzenlediğimde hiç bir sıkıntı yok

    YanıtlaSil

Lütfen yazıyla ilgisiz yorum yapmayın sormak istediğiniz bir soru varsa sağda bulunan kotegorilerden sorunuza en uygun olan kategoriye tıklayıp, açılan sonuçlardan birisine yorum yapabilirsiniz, ayrıca sadece link bırakmak için yapılan spam yorumlar yayınlanmaz