Blogger Navbarı Gizlemenin farklı bir yöntemi

Daha önce CSS ile navbarı gizlememe yöntemini paylaştığımız bu yazımızdan sonra buradaki yazımızda da Navabarın kodlarını tamamen kaldırabileceğiniz farklı bir yöntemi de  sizlerle paylaşmıştık.
      

Blog ziyaretçilerimizden gelen sorular doğrultusunda  bizim pekte işe yaramaz olarak gördüğümüz bu araç çubuğunu, bloglarına giriş yapabilmek bloglarını düzenleyebilmek için kullandıkları ve bu sorun karşısında ne yapabilecekleri gibi sorularla karşılaşmıştık.


Aslında blogger’a giriş yapabilmenin bir çok farklı yöntemi bulunsa da şuan anlatacağımız yöntem blogger araç çubuğunu kaldırmdan blog ziyaretçilerinizin göremiyeceği şekilde gizleyerek,blogger kumanda paneline girmek istediğinizde tıkladığnız bağlantıyla görünür hale getirebilmenizi sağlıyor.

Uygulamayı test etmek için test blog’uğumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Demo

Yapmanız gereken küçük bir kod parçasını blog’uğunuzun kodları arasına eklemek.

Kodlar’ı blog’uğunuza ekleyin


Uygulamanın kodlarını kopyalayarak blog’uğunuzun HTML kodları arasında bulunan
 ]]></b:skin> etiketinin hemen altına ekleyebilir veya altta bulunan düğmeye tıklayarak blog’uğunuza gadget olarakta ekleyebilirsiniz.


Kodları bir kaç tıklama sayesinde blog’uğunuzun kenar çubuğuna ekleyebilmeniz için birde gadget oluşturduk size düşende gerekli adımları takip etmek.
Paylaş !

6 yorum:

 1. Güzel bir kodmuş bi örnek almalıyım :D

  YanıtlaSil
 2. süpermiş valla denendi çalışıyor :D

  YanıtlaSil
 3. Harika oldu sağolun:)

  http://ikizbuyutmek.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. Gayet başarılı .. Teşekkürler
  Para kazanmak isterseniz bekleriz :)
  http://maxlotto.blogspot.com

  YanıtlaSil
 5. gerçekten işe yaradı teşekkür ederim..

  http://bubumon.blogspot.com/
  www.suslusirinim.com

  YanıtlaSil

Lütfen yazıyla ilgisiz yorum yapmayın sormak istediğiniz bir soru varsa sağda bulunan kotegorilerden sorunuza en uygun olan kategoriye tıklayıp, açılan sonuçlardan birisine yorum yapabilirsiniz, ayrıca sadece link bırakmak için yapılan spam yorumlar yayınlanmaz