Add This’ten yesyeni paylaş(share) uygulamaları

Daha önce bir çok kez tanıttığımız Add This’in boş burduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Geliştirdiği uygulamalarına sürekli yenilerini ekleyen Add This’in şuan tanıtacağım bazı uygulamaları da gerçekten kullanılmaya değer.HTML, CSS ve jquery kullanılarak hazırlanmış bu uygulamalar hoş animanimasyonlar sayesinde blog’uğunuz renklendirmek için kullanmayı düşünebileceğiniz güzel uygulamalar. Hazırladığımız Gadget sayesinde blog’uğunuza kolayca ekleyebilmenizde diğer bir artısı.

Sabit yan menü.

Uygulamayı blog’uğunuza ekledikten sonra sayfalarınızın soluna yerleşen sosyal imleme butonları sayesinde blog ziyaretçilerinizin içeriğinizi kolayca paylaşabilmelerini sağlayan bu uygulamnın CSS kodlarıyla oynayarak kendinize göre özelleştirebilmenizde mümkün.

Uygulamanın demosuna buradan bakabilir aşağıdaki gadgetı kullanarak ta kolayca blog’uğunuza ekleyebilirsiniz.
Uygulamanın kodlarını kopyalayarak blog’uğunuzun kodları arasında gelmesi gerektiği yere yerleştirebilir veya altta bulunan düğmeye tıklayarak kenar çubuğuna gadget olarak ekleyebilirsiniz.


-----------------------------------------------------------------------------------

Share Stack (Paylaş sepeti)

Sepet şeklindeki ikona tıkladıktan sonra açılan sosyal imleme servislerin bulunduğu bu uygulamanın demosuna buradan blog’uğunuza eklemek içende aşağıdaki gadgetı kullanabilirsiniz 

Uygulamanın kodlarını kopyalayarak blog’uğunuzun kodları arasında gelmesi gerektiği yere yerleştirebilir veya altta bulunan düğmeye tıklayarak kenar çubuğuna gadget olarak ekleyebilirsiniz.----------------------------------------------------------------------------------

OS X Styled Sharing Dock

Dock stili bu uygulamada yine sayfalarınızın altına yerleştikten sonra farenin imleci üzerine geldiğinde büyüyen sosyal imleme butonlarından oluşuyor uygulamanın demo sayfasına buradan blog’uğunuza eklemk içinse diğer uygulamalarda olduğu gibi altta buluna gadgetı kullanabilirsiniz.
 

Uygulamanın kodlarını kopyalayarak blog’uğunuzun kodları arasında gelmesi gerektiği yere yerleştirebilir veya altta bulunan düğmeye tıklayarak kenar çubuğuna gadget olarak ekleyebilirsiniz.Add This’in diğer uygulamaları incelemek içinse Add This Glary’e göz atabilirsiniz

Paylaş !

11 yorum:

 1. imla hatası "yesyeni" olmaz "yepyeni" olur...

  YanıtlaSil
 2. Ekşisözlükten değil http://tdkterim.gov.tr/bts/?kategori=verilst&kelime=yesyeni&ayn=tam buradan bakacaksın Türkçe'ye ve böyle bir kelime olmadığını göreceksin...

  YanıtlaSil
 3. Sen oraya bakacak olursan günlük hayatta kullandığın binlerce kelime yok,çok basitinden Televizyonun Türkçe karşılığını kullanmaya kalksan Görüntülü iletişim kutusu demelisin.

  Neyse yinede hatırınızı kırmak istemem yesyeni bir yazı pardon yepyeni bir yazı yollamadan önce oraya bakar öyle yollarım.

  YanıtlaSil
 4. Yazının içeriğine bakıyorumda
  İmla hatası diye bir eleştiri ilginç! :)Sanki edebi esermiş gibi...
  yahu bu kadar ayrıntı adamı kasar .(Buda benim eleştirim)Ne gerek var,kişi istediği şekilde yazar yollar .Kime ne?

  YanıtlaSil
 5. Tayfın bey os x de kurmaya çalıştım biçimlendirmeye ilave ettim ama tag hatası veriyor

  YanıtlaSil
 6. Evet tayfun bey bilgisayar hatasından dolayı kod çalışmıyormuş.Saat sabahın 5 i şu nada çalıştı.Teşkkürler.Azmin elinden kimse kurtulamaz değilmi.
  www.nedengizem.blogspot.com teşekkür eder.
  Saygılar

  YanıtlaSil
 7. Tayfun merhaba, ben bu eklentiyi kullanıyorum fakat sitesinin sunduğu bir başka özellik ise belirli aralıklarla paylaşım raporlarını maile göndermesi. Örneğin o ay kaç kişinin sitenizden sayfa paylaştığını raporluyor. Yarım ingilizceyle çözmeye çalıştım fakat olmadı sanırım. Bu özelliğin çalışması için siteye başka bir kod mu eklemek gerekiyor yoksa başka bir ayar mı çözemedin, bilgin dahilindeyse yardımcı olursan sevinirim.

  YanıtlaSil
 8. Ömero Addthise üye olursan aynen dediğin şekilde bir çok özelliği kullanabilirsin raporları görmek için üye olduktan son addthise giriş yap zaten otomatik olarak hesabına yönlendirecektir.


  Ayrıca daha önce bu konuya değinmiştik istersen bir göz at.

  http://bloggermodifiye.blogspot.com/2010/01/blogunuz-icin-sosyal-paylasm-butonu-add_08.html

  YanıtlaSil
 9. Teşekkürler çok iyi paylaşimlar

  YanıtlaSil

Lütfen yazıyla ilgisiz yorum yapmayın sormak istediğiniz bir soru varsa sağda bulunan kotegorilerden sorunuza en uygun olan kategoriye tıklayıp, açılan sonuçlardan birisine yorum yapabilirsiniz, ayrıca sadece link bırakmak için yapılan spam yorumlar yayınlanmaz