Apture site bar

Apture site bar’ı aramayla güçlendirilmiş araç çubuğu diye tanıtmaya çalıştığımızda yeterince anlaşılıyor olabilseydi, tek cümleyle tanıtımını tamamlamış yapabileceğimiz bir uygulama olabilirdi.  Blog’uğunuza eklediğiniz yazıları, videoları ve görselleri ayrı ayrı arayabilen Apture site bar.

Kaydırma çubuğunu kaydırmaya başladığınızda görünür hale geldikten sonra  seçili hale getirdiğiniz kelimeleri hızlı ve kapsamlı bir şekilde aratabildiğiniz gibi blog ziyaretçilerinize içeriğinizi Facebook, Tiwitter gibi sosyal medyada paylaşabilecekleri  ve size ulaşabilecekleri düğmeleri de beraberinde sunuyor.
 


Apture site barı blogunuza eklerken bir çok ayar sayesinde eklentinin biçimini ve görsel ayarlarını blogunuza en uygun şekle getirebiliyorsunuz.
 
Daha önce tanıttığımız Apturenin bloglar ve siteler için hazırladığı eklentisini kullanmak için üye olduysanız bir kaç tıklama sayesinde bloguğunuza ekleyebiliyorsunuz.
Üye değilseniz buradan üye olarak buradanda eklentinizi kendinize göre özelleştirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Paylaş !

3 yorum:

  1. güzel bir uygulama ancak daha fazla esneklik kazandırılırsa wibiya ya rakip olabilir ama görsellik gerçekten güzel

    YanıtlaSil
  2. Çok güzel bir şekilde kullanıyordum hatta yeni yazı yazarken link vermemde inanılmaz yardımcı oluyordu. Ama şimdi aktif değil, yazı yazarken göremiyorum maalesef. Yeniden kurdum filan ama olmadı :(

    YanıtlaSil

Lütfen yazıyla ilgisiz yorum yapmayın sormak istediğiniz bir soru varsa sağda bulunan kotegorilerden sorunuza en uygun olan kategoriye tıklayıp, açılan sonuçlardan birisine yorum yapabilirsiniz, ayrıca sadece link bırakmak için yapılan spam yorumlar yayınlanmaz